fbpx

קייטנות גלישה

גלישת גלים

קייטנות גלישה

קייטנת גלישה בקיץ ובחגים – חוף בית ינאי וחוף נעורים

קייטנות הגלישה של גלים בית ינאי נעורים מתקיימים במהלך הקיץ (יולי –אוגוסט) והחגים (פסח וסוכות) בחוף בית ינאי ובחוף נעורים שבעמק חפר. כל מחזור אורך עשרה ימים (א'-ה' במשך שבועיים) וניתן לבחור בין קייטנת בוקר 08:30-13:00 לקייטנת אחר הצהריים 14:00-18:30.

קייטנות הגלישה של גלים בית ינאי נעורים – הערך המוסף שלנו

הקייטנה מתנהלת באווירה משפחתית ומכילה בה אנו שואפים לגעת בכל חניך וחניך. בקייטנות הגלישה שלנו מספר המקומות מוגבל וזאת על מנת להבטיח את איכות ההדרכה, הבטיחות והיחס האישי אותו אנו מעניקים לכל ילד. במהלך עשרה ימי הקייטנה החניכים עוברים תהליך מובנה בפן המקצועי, החברתי והחינוכי. כל אחד ואחת מצוות המדריכים המיומן שלנו אחראי על קבוצת חניכים ומטרתו לגבש אותם כקבוצה, ללמד אותם על ספורט הגלישה והים ולהעניק להם ביטחון מרבי במהלך כל שהותם בחוף.

מניסיוננו, קייטנת הגלישה של גלים בעמק חפר הינה הרבה יותר מקייטנה רגילה. זהו תהליך שבמהלכו החניכים חווים סיפוק, העצמה, חוויות הצלחה רבות וגילויים חדשים ומפתיעים לגבי עצמם. החניכים יכירו חברים חדשים, יפתחו כושר פיזי, מנטלי ומודעות לעצמם ולסביבה.

במהלך הקייטנה ירכשו החניכים מיומנויות שיאפשרו להם ללמוד ולהתמקצע בענף גלישת הגלים. אך לא רק. בית הספר גלים בית ינאי נעורים מתמחה בהעצמת ילדים ובני נוער והקניית כישורי חיים באמצעות גלישת גלים בדרך חווייתית וחברתית. אנו מגשימים את מטרותינו דרך הדרכה בקבוצות איכות קטנות (עד חמישה חניכים למדריך). בעזרת מדריכים מקצועיים, מנוסים ובוגרים בעלי ידע וניסיון נרחב בהדרכת ילדים ונוער והדרכה ימית בפרט. קייטנות הגלישה של גלים בית ינאי נעורים נועדו ללמד את החניכים את העקרונות הבסיסיים של הגלישה ולאפשר להם להתחיל את דרכם בים הפתוח.

מה לומדים בקייטנת הגלישה שלנו?

במהלך קייטנת הגלישה חניכי בית הספר ירכשו מיומנויות בסיסיות בענף הגלישה: הכרת הגלשן, כיצד לחתור על הגלשן , עמידה נכונה, קריאת הים והגלים, כללי התנהגות ובטיחות במים. החניכים ירכשו כלים חשובים להתמודדות עם הים (תנאי הים, זרמים, רוחות, כיוונים, כיצד נוצרים גלים)  ובנוסף תכנים עיוניים כגון הגשת עזרה ראשונה, לימוד מושגים בסיסיים בימאות והכרת הים, החי והצומח בים, חשיבות השמירה על חוף הים ואיכות הסביבה, תזונה נכונה, היסטוריה של הגלישה בארץ ובחו"ל, הצלה והגשת סיוע בעזרת גלשן גלים ותכנים נוספים ומגוונים.

אנו שמים דגש רב על חשיבות שיפור הכושר הגופני, כוח, יציבות, קואורדינציה וגמישות באמצעות אימוני כושר מובנים כחלק מהפעילות השוטפת ושיעורי יוגה ופילאטיס על ידי מדריכים מוסמכים.

מה מקבלים במהלך הקייטנה?

החניכים מקבלים גלשן איכותי חדיש ובטיחותי המותאם באופן אישי, חולצת לייקרה המגנה מהשמש בימי הקיץ או חליפת גלישה בחג הפסח. המחנה כולל ארוחת עשר בריאה ומזינה המורכבת מכריכים מגוונים ופירות. כמובן שיש ציליות גדולות ומים קרים בחוף לאורך כל הפעילות. חוף בית ינאי וחוף נעורים הינם חופים מוסדרים של רשות הטבע והגנים ומועצה איזורית עמק חפר ובו מלתחות, שירותים ומקלחות עם מים חמים, מרפאה לעזרה ראשונה ושירותי הצלה.

חשוב לנו שתקבלו טעימה מהחוויה שילדכם עוברים אצלנו ולכן אנו דואגים לצלמת מקצועית שבאה לתעד את ילדכם לאורך ימי המחנה ומשאירה לכם זיכרונות נפלאים לכל החיים. התמונות מועלות לעמוד הפייסבוק והאינסטגרם שלנו וכן לקבוצות הוואטס אפ של ההורים.

יש להצטייד מהבית בקרם הגנה, כובע, בגד ים, טייץ ארוך להגנה מהשמש בימי הקיץ, מגבת ובגדים להחלפה.

הסעות לחוף בית ינאי ולחוף נעורים

אחת ממטרתנו העיקריות בבית הספר לגלישה גלים בית ינאי נעורים הינה הנגשת הים וספורט הגלישה לאלו שגרים רחוק מאתנו. אנו מנהלים מערך הסעות מקיף מעמק חפר ומכל אזור השרון, נתניה וחדרה בשיתוף פעולה עם חברת ההסעות "רגב ערבה" המאושרת על ידי משרד החינוך להסעת ילדים ונוער. ההסעות ניתנות בעלות סמלית ומאפשרות להורים לשלוח את ילדיהם לקייטנה בבטחה.

בטיחות לפני הכול בגלים בית ינאי נעורים

אנו לא מתפשרים על האיכות והבטיחות בבית הספר לגלישה גלים בית ינאי נעורים ולכן מקפידים לשמור על הדרכה בקבוצות איכות קטנות, מתן יחס אישי לכל חניך וחניך ומדריכים בוגרים ומנוסים (מעל גיל 23). חשוב להבין שקייטנת הגלישה מתקיימת בים ולכן אנחנו לא מתעסקים עם בעיות משמעת.
כובע על הראש, קרם הגנה על הפנים וחולצה הם תנאי הכרחי להשתתפות בפעילות והמדריכים שלנו מוודאים שתייה מרובה ומריחת קרם במהלך כל היום.

– כלל החניכים בגלים זוכים לביטוח רפואי/ אתגרי בכל שעות הפעילות.

– בית הספר פועל באישור משרד החינוך וארגון הגלישה בישראל.

– המדריכים הינם בוגרי קורס הדרכה מטעם מכון וינגייט.

– הדרכה בקבוצות קטנות, יחס של מדריך לחמישה חניכים.

ההרשמה לקייטנת קיץ 2021 החלה!

הקייטנה תתקיים במהלך יולי – אוגוסט.

לפרטים המלאים על קייטנת הגלישה של גלים בית ינאי נעורים – קיץ 2021 – לחצו כאן

 

* משתתפי הקייטנה זכאים להטבה ברכישת קיט גלישה המכיל:

חולצת גלישה UV , טייטס לייקרה, קרם הגנה 45 SPF עמיד למים של ד"ר פישר, כובע מצחייה, ותיק נשיאה מתאים לים.

שווי הקיט: כ- 390 ש"ח, ניתן לרכישה ב- 279 ש"ח בלבד לנרשמים.