שיעורים וקורסים פרטיים

גלישת גלים

שיעורים וקורסים פרטיים

אנחנו בגלים בית ינאי מקפידים על איכות הדרכה גבוהה ומתן יחס אישי לכל מי שמגיע אלינו ומעוניין לחוות את ספורט הגלישה.

ניתן ליצור עימנו קשר ולקבוע שיעור גלישה פרטי בו אנו מתאימים לך מדריך גלישה מקצועי, שמתחיל ללמד איתך מהבסיס, הכרת הגלשן, קריאה וזיהוי של מצבי הים, חימום מתאים לפני כניסה לאימון וליווי לאורך כל האימון, תוך מעקב אחר ההתקדמות האישית.

שיעורי הגלישה והקורסים הפרטיים בגלים בית ינאי מתאימים לכל הרמות ולכל הגילאים.

במידה ואתם קבוצה קטנה שמעוניינת לבוא וללמוד, ניתן ליצור קורס קבוצתי קטן ואיכותי, חברי ונעים, בו נלמד ונחווה את ספורט הגלישה יחד.

כמובן שבית הספר לגלישה גלים בית ינאי מספק את כל הציוד הנדרש, חולצת לייקרה בקיץ, חליפת גלישה מותאמת בחורף וגלשן איכותי מותאם אישית. חוף בית ינאי הינו חוף מסודר עם מקלחות ושירותים.

לימודי גלישת גלים אחד על אחד

חשוב להכיר אחד את השני ברמה האישית, להבין מהם הפחדים והמגבלות של כל אחד. אחד מפחד מגלים גבוהים והשני יש לו מגבלה פיזית. כשניגשים ללימוד גלישה פרטי, חשוב להתאים בין המדריך לתלמיד. החיבור והקשר שנוצר הוא הדבר החשוב ביותר. לכן אצלנו בגלים בית ינאי, חשוב לנו לקיים שיחה אישית לפני האימון ובה נבין את המטרות והיעדים של התלמיד על מנת להתאים לו מדריך שיענה לדרישותיו.

אם אתם בצעדיכם הראשונים בעולם הגלישה חשוב ללמוד את אבני הדרך בגלישה, שכיבה נכונה על הגלשן, חתירה נכונה, קפיצה נכונה, עמידה מדויקת וזוהי רק ההתחלה. חשוב לנו בתוך בית ספר שמי שמגיע לים יבין אותו: קריאת הים, קריאת הגלים, זרמים, רוחות, איך הם משפיעים על הגלים, איזה סוגים של גלים יש. אנחנו עושים את זה בעזרת שיעורים עיוניים בכל נושא ומשתמשים בטכניקות לימוד ייחודיות כגון צילומי וידאו וניתוחם, אימוני כושר המתאימים לגולשים, יוגה והמון אהבה למקצוע.

היתרונות בשיעור אחד על אחד

היתרון בשיעור גלישה פרטי, שהמדריך ביחד עם המתאמן מזהים את הנקודות אותן צריך לשפר ועובדים עליהם. בנוסף, בשיעור הפרטי יש מקום להביא את הפחדים, הקשיים והמגבלות של המתאמן ולהתקדם בקצב הנכון והמתאים לו.