קייטנות גלישה

גלישת גלים

קייטנות גלישה

קייטנת גלישה בבית ינאי קיץ 2018

קייטנות הגלישה של גלים בית ינאי מתקיימים במהלך כל יולי –אוגוסט לאורך 4 מחזורים בחוף בית ינאי שבעמק חפר. כל מחזור אורך עשרה ימים (א'-ה' במשך שבועיים).

קייטנות הגלישה של גלים בית ינאי – הערך המוסף שלנו

הקייטנה מתנהל באווירה משפחתית ומכילה בה אנו שואפים לגעת בכל חניך וחניך. בקייטנות הגלישה שלנו מספר המקומות מוגבל וזאת על מנת להבטיח את איכות ההדרכה, הבטיחות והיחס האישי אותו אנו מעניקים לכל ילד. במהלך עשרה ימי הקייטנה החניכים עוברים תהליך מובנה בפן המקצועי, החברתי והחינוכי. כל אחד ואחת מצוות המדריכים המיומן שלנו אחראי על קבוצת חניכים ומטרתו לגבש אותם כקבוצה, ללמד אותם על ספורט הגלישה והים ולהעניק להם ביטחון מרבי במהלך כל שהותם בחוף.

מניסיוננו, קייטנת גלישה בבית ינאי בת עשרה ימים הינה הרבה יותר מקייטנה רגילה. זהו תהליך שבמהלכו החניכים חווים סיפוק, העצמה, חוויות הצלחה רבות וגילויים חדשים ומפתיעים לגבי עצמם. החניכים יכירו חברים חדשים, יפתחו כושר פיזי, מנטלי ומודעות לעצמם ולסביבה.

במהלך הקייטנה ירכשו החניכים מיומנויות שיאפשרו להם ללמוד ולהתמקצע בענף גלישת הגלים. אך לא רק. בית הספר גלים בית ינאי מתמחה בהעצמת ילדים ובני נוער והקניית כישורי חיים באמצעות גלישת גלים בדרך חווייתית וחברתית. אנו מגשימים את מטרותינו דרך הדרכה בקבוצות איכות קטנות (עד חמישה חניכים למדריך). בעזרת מדריכים מקצועיים, מנוסים ובוגרים בעלי ידע וניסיון נרחב בהדרכת ילדים ונוער והדרכה ימית בפרט. קייטנות הגלישה של גלים בית ינאי נועדו ללמד את החניכים את העקרונות הבסיסיים של הגלישה ולאפשר להם להתחיל את דרכם בים הפתוח.

מה לומדים בקייטנת הגלישה שלנו?

במהלך קייטנת הגלישה חניכי בית הספר ירכשו מיומנויות בסיסיות בענף הגלישה: הכרת הגלשן, כיצד לחתור על הגלשן , עמידה נכונה, קריאת הים והגלים, כללי התנהגות ובטיחות במים. החניכים ירכשו כלים חשובים להתמודדות עם הים (תנאי הים, זרמים, רוחות, כיוונים, כיצד נוצרים גלים)  ובנוסף תכנים עיוניים כגון הגשת עזרה ראשונה, לימוד מושגים בסיסיים בימאות והכרת הים, החי והצומח בים, חשיבות השמירה על חוף הים ואיכות הסביבה, תזונה נכונה, היסטוריה של הגלישה בארץ ובחו"ל, הצלה והגשת סיוע בעזרת גלשן גלים ותכנים נוספים ומגוונים.

אנו שמים דגש רב על חשיבות שיפור הכושר הגופני , כוח, יציבות, קואורדינציה וגמישות באמצעות אימוני כושר מובנים כחלק מהפעילות השוטפת ושיעורי יוגה ופילאטיס על ידי מדריכים מוסמכים.

מה מקבלים במהלך הקייטנה?

החניכים מקבלים גלשן איכותי חדיש ובטיחותי המותאם באופן אישי, חולצת לייקרה המגנה מהשמש. המחנה כולל ארוחת עשר בריאה ומזינה המורכבת מכריכים מגוונים ופירות. כמובן שיש ציליות גדולות ומים קרים בחוף לאורך כל הפעילות. חוף בית ינאי הינו חוף מסודר של רשות הטבע והגנים ובו מלתחות, שירותים ומקלחות עם מים חמים, מרפאה לעזרה ראשונה ושירותי הצלה.

חשוב לנו שתקבלו טעימה מהחוויה שילדכם עוברים אצלנו ולכן אנו דואגים לצלמת מקצועית שבאה לתעד את ילדכם לאורך ימי המחנה ומשאירה לכם זיכרונות נפלאים לכל החיים.  התמונות מועלות לעמוד הפייסבוק שלנו ולקבוצות הוואטס אפ.

יש להצטייד מהבית בקרם הגנה, כובע, בגד ים, טייץ ארוך להגנה מהשמש, מגבת ובגדים להחלפה.

הסעות לחוף בית ינאי

אחת ממטרתנו העיקריות בבית הספר לגלישה גלים בית ינאי הינה הנגשת הים וספורט הגלישה לאלו שגרים רחוק מאתנו. אנו מנהלים מערך הסעות מקיף מעמק חפר ומכל אזור השרון בשיתוף פעולה עם חברת ההסעות "רגב ערבה" המאושרת על ידי משרד החינוך להסעת ילדים ונוער. ההסעות ניתנות בעלות סמלית ומאפשרות להורים לשלוח את ילדיהם לקייטנה בבטחה.

בטיחות לפני הכול בגלים בית ינאי

אנו לא מתפשרים על האיכות והבטיחות בבית הספר לגלישה גלים בית ינאי ולכן מקפידים לשמור על הדרכה בקבוצות איכות קטנות, מתן יחס אישי לכל חניך וחניך ומדריכים בוגרים ומנוסים (מעל גיל 23).  חשוב להבין שקייטנת הגלישה מתקיימת בים ולכן אנחנו לא מתעסקים עם בעיות משמעת.
כובע על הראש, קרם הגנה על הפנים וחולצה הם תנאי הכרחי להשתתפות בפעילות והמדריכים שלנו מוודאים שתייה מרובה ומריחת קרם במהלך כל היום.

– כלל החניכים בגלים זוכים לביטוח רפואי/ אתגרי בכל שעות הפעילות.

– בית הספר פועל באישור משרד החינוך וארגון הגלישה בישראל.

– המדריכים הינם בוגרי קורס הדרכה מטעם מכון וינגייט.

– הדרכה בקבוצות קטנות, יחס של מדריך לחמישה חניכים.

קייטנת גלישה קיץ 2018 יתקיים בתאריכים:

מחזור א'- 1-12.7 בין השעות 8:30-13:00

מחזור ב'- 15-26.7 בין השעות 8:30-13:00

מחזור ג'- 29.7- 9.8 בין השעות 8:30-13:00

מחזור ד'- 12-23.8 בין השעות 8:30-13:00

* משתתפי הקייטנה זכאים להטבה ברכישת קיט גלישה המכיל:

חולצת גלישה UV , טייטס לייקרה, קרם הגנה 45 SPF עמיד למים של ד"ר פישר, כובע מצחייה, ותיק נשיאה מתאים לים.

שווי הקיט: כ- 390 ש"ח, ניתן לרכישה ב- 249 ש"ח בלבד לנרשמים עד ה-20.6 .

Loading...